Usługi wysokociśnieniowe

W naszych pracach wykorzystujemy urządzenia wysokociśnieniowe firmy Falch.

Agregaty wysokociśnieniowe Falch są wyposażone w nowoczesne i efektywne silniki, dzięki czemu są w stanie dostarczać dużej mocy ciśnienia i strumienia wody. Są one łatwe w obsłudze i wyposażone w szereg funkcji bezpieczeństwa, takich jak automatyczne wyłączanie i ochrona przed przegrzaniem.

Agregaty wysokociśnieniowe Falch są idealne do różnych zastosowań, takich jak mycie maszyn, budynków, pojazdów i innych powierzchni. Są one także przydatne do usuwania zanieczyszczeń i brudu z trudno dostępnych miejsc, takich jak kanały, chodniki i place.

W skrócie, agregaty wysokociśnieniowe Falch to solidne i wydajne urządzenia, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli szukasz agregatu wysokociśnieniowego o wysokiej jakości, warto rozważyć produkty marki Falch.

Oferowane usługi:

 • Kucie betonu za pomocą wody

  Kucie betonu pod wysokim ciśnieniem jest używane, aby dostać się do trudno dostępnych miejsc i dzięki temu można usunąć stary beton bez uszkodzenia okolicznych struktur. Jest to bardzo skuteczna metoda, która minimalizuje uszkodzenia i pozwala na szybkie i sprawne wykonanie zadań.

 • Czyszczenie betonu

  Czyszczenie betonu pod wysokim ciśnieniem wody jest skuteczną i ekologiczną metodą usuwania brudu i osadów na powierzchni betonu. Metoda ta jest często stosowana w celu usuwania brudnych lub starych powłok, które mogą zanieczyścić powierzchnię betonu

 • Czyszczenie hydrodynamiczne - hydromonitoring

  Czyszczenie hydrodynamiczne jest metodą usuwania zanieczyszczeń i osadów z rur, kanałów, zbiorników i innych instalacji wodnych za pomocą wysokiej prędkości strumienia wody. Proces ten polega na wykorzystaniu ciśnienia i przepływu wody do rozpuszczenia i usunięcia zanieczyszczeń, takich jak osady, śmieci, rdza, usunięcie mleczka betonowego, usuniecie wierzchniej warstwy betonu i inne zabrudzenia. Czyszczenie hydrodynamiczne jest często stosowane jako alternatywa dla tradycyjnych metod czyszczenia, takich jak szczotkowanie, śrutowanie i chemiczne traktowanie, ponieważ jest bardziej efektywne i mniej inwazyjne dla środowiska. Jest to szczególnie ważne w przypadku ciągów wodnych, które są wrażliwe na zanieczyszczenia i uszkodzenia.

 • Usuwanie oznakowania poziomego

  Usuwanie oznakowania za pomocą wody pod wysokim ciśnieniem jest jednym ze sposobów na usunięcie oznakowania z powierzchni masy bitumicznej czy powierzchni betonowej.. Woda pod wysokim ciśnieniem jest skierowana na powierzchnię, aby usuwać farbę i inne materiały z powierzchni. W zależności od rodzaju powierzchni i zanieczyszczenia, woda pod wysokim ciśnieniem może być używana samodzielnie i jest znakomitą alternatywą do tradycyjnych metod usuwania oznakowania jak frezowanie czy śrutowanie.

 • Odświeżanie oznakowania poziomego.

  Dzięki profesjonalnemu sprzętowi firmy FALCH oraz półrobotów automatycznych możemy skutecznie odświeżyć istniejące oznakowanie poziome w celu poprawy jej właściwości odblaskowych. Dobór ciśnienia roboczego oraz odpowiednich dysz w naszych urządzeniach (Line Worker oraz Scater) pozwala nam dobrać odpowiednie parametry od odnowy oznakowania. Doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam odświeżać oznakowanie ilościach ponad 1000m2 dziennie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Kliknij tutaj

Odwiedź nasze media społecznościowe